Вибір тумби під телевізор ― Товары для дома

My Store

(пусто)
 

Блог / Новости RSS 2.0

Вибір тумби під телевізор

У статті наведено класифікацію, а також правила вибору практичною і функціональною тумби під телевізор щодо інтер'єру, особистих уподобань та раціонального використання.


В останні кілька десятиліть телевізори значно видозмінилися.

Подібно до того, як пішли в небуття лампові екземпляри, опуклі моделі з трапецієподібної тильною частиною послужливо поступаються місцем плоским плазмових телевізорів з екранами немислимих розмірів.

Тумбы под телевизор

Але, погодьтеся, не кожен може собі дозволити купити новомодний телевізор, тому, види підставок для телевізорів можуть різнитися не тільки за стилем виконання, а й за функціональною складовою, що підходить як під плазму, так і під стандартний телевізійний «ящик».

Класифікація (типи і види) тумб під телевізор:


Кутова тумба для телевізора

Ідеальний варіант підставки для телевізора старого зразка. Кутова тумба прекрасно підходить для малогабаритних приміщень, де кожен вільний сантиметр на вагу золота.

Середня частина такого шафки може бути декоративно відкритої і володіти декількома практичними полками під різні девайси.

Також, досить часто, кутова тумба для телевізора забезпечена скляними орними фасадами, а бічні частини - закругленими елементами.Тумба-комод під телевізор

Залежно від глибини комода, така тумба може служити підставкою як для плоского телевізора, так і для телевізора з опуклими формами.

Тумба-комод чудовий варіант для віталень, виконаних в сучасному стилі, так як завдяки безлічі висувних ящиків і відкритих ніш здатна практично повноцінно замінити звичні радянські «стінки», колись захаращують простір в кожній квартирі.

Довжина і глибина тумби для телевізора можуть варіюватися в залежності від побажання покупця.Стіл-тумба для телевізора

Мобільна підставка, найчастіше на коліщатках. Такі тумбочки найбільше нагадують журнальні столики з величезною кількістю відкритих полиць і часто забезпечені коліщатками для легкої дислокації телевізора в межах кімнати.

Одним з поширених матеріалів, які використовуються у виготовленні столу-тумби, є скло товщиною 8 ... 10 мм.

Тумба під телевізор з обертаючою підставкою-кронштейном

Зазвичай має мініатюрними розмірами і кабель-каналами для маскування проводів. Крутиться підставка дозволяє без праці розгорнути габаритний телевізор під необхідним кутом для комфортного перегляду.

Природно, види телевізійних тумб не обмежуються перерахованої класифікацією, адже вони також відрізняються за стилем та матеріалів, що застосовуються у виготовленні.

Але, незважаючи на широкий асортимент, бажаючи купити тумбу під телевізор, слід спиратися на загальні принципи вибору, щоб не пошкодувати про придбання під час подальшої експлуатації.

Як правильно вибрати (купити) тумбу під телевізор (на що слід звертати увагу):Ідентичність стильовому напрямку інтер'єру

Тобто, якщо у вітальні всі меблі зроблені в класичному стилі, не варто навіть і задивлятися в сторону новомодних мінімалістичний тумб зі скла.

Відповідність габаритним розмірам телевізора

Перш, ніж купити тумбу під телевізор, його необхідно заміряти і вже потім вирушати в меблевий магазин.

Зверніть увагу, що тумбочка повинна бути на 50 ... 100 мм більше щодо телевізора як за глибиною, так і по ширині.Вибір матеріалу

Тут немає особливих рекомендацій - головне, щоб сама конструкція була надійною, а зовнішній вигляд повністю відповідав дизайну кімнати.Меблева фурнітура

Тумба під телевізор вибирається не на рік-два, тому, впроваджена фурнітура повинна бути якісною і перевіреного виробника.

Не скупіться і не економте на меблевих петлях і висувних механізмах, пам'ятайте - скупий платить двічі.

Корисне навантаження або раціональне використання внутрішнього простору


Незалежно від габаритних розмірів тумби, постарайтеся максимально продуктивно використовувати її внутрішнє заповнення, особливо, якщо ви збираєтеся замовити тумбу під телевізор в меблевій фірмі beruvse.com.

Обміркуйте, що повинна вміщати в себе тумбочка: різні диски, документи, улюблені журнали та інше.

І вже щодо габаритів даних предметів розробіть разом з дизайнером наявність висувних ящиків і функціональних полиць.

Відповідальний вибір і зважена покупка тумби для телевізора - гарант затишку і комфорту вітальні - головної кімнати вашого житла.


Валюта:
Блог / Новости
20.06.2016 16:19:27
11.06.2016 01:20:21
новости:
или RSS 2.0
Голосование
?
Язык
English  Русский